ניהול פיננסי אישי

ניהול פיננסי אישי

ניהול פיננסי אישי

אודות

מי אנחנו:  ממון סוכנות לביטוח (2007) בע”מ מתמחה בניהול הסדרים פנסיונים ופיננסיים בהתאמה אישית ומוכרת כסוכנות ביטוח איכותית, מקצועית, חדשנית, שירותית העובדת בשקיפות ובשותפות מלאה עם קהל לקוחותיה.

תחום פעילות: הסוכנות פועלת בתחומי הביטוח, הפנסיה, הגמל, השתלמויות, תיקי השקעות ופיננסיים ומנהלת נכסים של למעלה מחצי מיליארד ₪. הסוכנות מעניקה שירות מקצועי לאלפי לקוחות ממגוון ארגונים, חברות, לקוחות פרטיים ובעלי מקצועות חופשיים.

מטרת הסוכנות: השגת רווח מרבי ללקוח והגשמת מטרותיו הכלכליים תוך בניית מעטפת הגנה פיננסית ושמירה על ביטחונו האישי וכלכלי.

אי- תלות: כוחה של ממון הוא בהיותה גוף מקצועי עצמאי בבעלות פרטית מלאה וללא תלות בגוף פיננסי כל שהוא. יתרון זה מאפשר לממון לפעול בחופשיות ובמקצועיות במטרה אחת – השגת רווח מרבי ללקוח תוך מציאת פתרונות ממוקדים ומדויקים המותאמים ספציפית למטרותיו וצרכיו המיוחדים.

השיטה שלנו – ניהול רב תחומי דינמי ורציף לאורך זמן, רואים אותך 360 מעלות 365 ימים בשנה.

ייחודיות שיטת ממון מתבטאת ביכולתה לנהל את כל נכסי הלקוח כיחידה פיננסית אחת בה סכום השלם גדול מסך כל חלקיו. ניהול הנכסים מתבצע תוך בנית מעטפת הגנה פיננסית מותאמת המטפלת בצורה אפקטיבית בכל האספקטים הקשורים לנכסיו הפיננסיים במקסימום יעילות רווח ובהתאם למטרותיו הכלכליות.

ניהול רב תחומי – בסיס השיטה קובע כי רק באמצעות ניהול מקצועי רב תחומי של כל נכסי הלקוח וראיית התמונה הרחבה, תושג אופטימיזציה ומקסום רווחים של נכסיו בדרך להגשמת מטרותיו הכלכליות.

ניהול סיכונים דינמי רציף לאורך זמן – בסיס השיטה קובע כי הסיכונים הפיננסיים אליהם חשוף הלקוח במהלך חייו אינם קבועים ומשתנים פעמים רבות. רק ניהול סיכונים דינמי ורציף לאורך זמן מזהה מבעוד מועד את הסיכונים החדשים המופיעים ומונע את תוצאתם השלילית בעת התממשותם ומקנה ללקוח הגנה רציפה בהתאמה מלאה לצרכיו המשתנים.

המוטו שלנו: המטרות שלך לפני הכל.

להבנתנו, רק סוכנות ביטוח מקצועית רב תחומית ובלתי תלויה תוכל לרכז למקום אחד את כל מחוללי ההצלחה ולגבש ללקוח תוכנית פיננסית מקיפה להשגת מטרותיו הכלכליות. התעלמות מהצורך לבחון את התמונה המלאה וקבלת ההחלטות על בסיס ידע חלקי ולא עדכני עלולה להוביל לאובדן השקעה ולהפסד כספי.

נוחות ללקוח: תחת קורת גג אחת נהנה קהל הלקוחות שלנו ממגוון שירותים בתחומים שונים של  ביטוח מנהלים, ביטוח חיים ונכות, ביטוח בריאות וסיעוד ביטוח כללי (ביטוח אלמנטרי), קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, תיקי השקעות וחיסכון פיננסי, ניהול סיכונים פיננסיים, מרכז לפרישה, תגמול בכירים ותכנון ובקרת מיסים.

הערכים שלנו: 

אחריות – אנו בממון פועלים באחריות רבה כלפי מי שנתן בנו אמון והפקיד בידנו את ניהול עתידו הכלכלי וביטחונו האישי.

אמינות נאמנות וסודיות יסודות הסוכנות מושתתות על אמינות, דאגה לטובת הלקוח ושמירה על פרטיותו.

איכות, שקיפות ושירות – אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים וחתירה למצוינות ללא פשרות ומקנים חשיבות עליונה למתן שירות איכותי, אישי וזמין. השירות שלנו יעיל ואפקטיבי תוך זמינות ללקוחות, עמידה בלוחות זמנים ושקיפות מלאה.

יצירתיות וחדשנות – הסוכנות יצרה שיטות עבודה פרי פיתוח עצמי תוך שימוש בתוכנות תומכות החלטה מתקדמות, על מנת לתת מענה אופטימלי לצרכים המיוחדים של הלקוחות.

מקצוענות ומצויינות מבחינתנו, החתירה למקצוענות חורגת מעבר לעולם העסקי ומשלבת בתוכה מספר ערכי יסוד של מוסר, אחריות, יושרה, אמפטיה ואכפתיות מתוך אמונה ושאיפה לצדק חברתי, שוויון הזדמנויות, יצירת שפע רב וביטחון כלכלי לקהילה בכלל וללקוחותינו בפרט.

למה ממון ?

רגישות ואכפתיות – אנו בממון רואים בכל אדם עולם ומלואו  ומאמינים כי תכלית עיסוקנו הוא  לפעול למקסום רווחיו והשגת מטרותיו הכלכליות.

שותפות ומחויבות  – אנו בממון רואים  בלקוחותינו שותפים לדרך ופועלים בדאגה מתמדת  להגנה על ביטחונם הכלכלי .

שליחות ואחריות – אנו בממון אוהבים את עיסוקנו ורואים בה שליחות מוסרית כבדת משקל כלפי מי שהפקידו בידנו את ניהול עתידם הכלכלי.

הכרת תודה – אנו בממון לא מקבלים כמובן מאליו ומוקירים תודה כלפי מי שנתן בנו את האימון לנהל נכסיו הכלכליים.

ראש ולב –  הצוות המקצועי של ממון מורכב ממיטב אנשי מקצוע מובילים בעלי רקע ידע וניסיון נרחב בתחומי  ביטוח בריאות ,ביטוח סיעוד, ביטוח חיים , ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח כללי, ביטוח מנהלים ,קרנות הפנסיה ,קופות גמל , קרנות השתלמות , תיקי השקעות פיננסים , המיסוי  והמשפט וכולם פועלים יחד בצורה מושלמת ומתואמת תוך מתן יחס אישי במטרה אחת בלבד – השגת רווח מרבי ללקוח והגשמת מטרותיו הכלכליים .

לכל מטרה כלכלית שתבחר לנו בממון יש את האנשים , הידע והיכולת לעזור לך להגיע אליה.

 

שתפו:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
דילוג לתוכן