ניהול פיננסי אישי

ניהול פיננסי אישי

ניהול פיננסי אישי

הצוות

צוות ממון סוכנות לביטוח מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, כולם בעלי השכלה אקדמית ותודעת שירות גבוהה, העוברים השתלמויות מקצועיות על בסיס שבועי.

רחמים רון יוסף, מנכ”ל
בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בתחום הביטוח, הן כסוכן והן כמפקח מוסמך מטעם המכללה לביטוח, במהלכן ביסס את מעמדו כאחד מאנשי המקצוע הבולטים והמוערכים בתחום. רחמים הוא בעל רישיון סוכן פנסיוני ורישיון מותלה כמנהל תיקי השקעות, ובנוסף בעל הכשרה בתכנון פיננסי הוליסטי ובגרונטולוגיה פיננסית. בוגר תואר ראשון במדעים מאוניברסיטת חיפה.

צביה גפני, מנהלת תפעול
בעלת נסיון של מעל עשר שנים בניהול ותפעול הסדרים פנסיוניים. בעלת תואר ראשון בסטטיסטיקה ולימודי אקטואריה מאוניברסיטת חיפה.

לנה פייגין, רכזת תפעול
בעלת נסיון של למעלה מעשר שנים בתחום הפיננסי. בעלת ניסיון של שש שנים בתחום הביטוח. בעלת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת חיפה

עו”ד עינב ברקן-נחמיאס, מנהלת תחום תביעות וביטוח
עו”ד המתמחה בביטוח, נזיקין וצוואות. מנהלת תחום ביטוחי פרט ואחראית על ניהול התביעות עבור מבוטחי הסוכנות אל מול חברות הביטוח (אובדן כושר, פנסיית נכות, תאונות אישיות, מחלות קשות ועוד).

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בדף צרו קשר או לפנות ישירות בטלפון 04-6570044 או בדואר אלקטרוני mamon@mamon.org.il

שתפו:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
דילוג לתוכן