ממון השקעות הייטק

לעשות אקזיט בהייטק

מבלי להיות הייטקיסט

לא חייבים להיות טייקון - קרן הון סיכון להשקעה בחברות הייטק גם בסכומים נמוכים

כל יום אתם קוראים על אקזיטים של מיליונים, על מכירות של חברות במיליארדים ועוברים לדף הבא. אתם לא שם כי אתם רוצים להיות חלק מהחגיגה, רוצים ולא יכולים. היום זה אפשרי, “ממון” משנה את חוקי המשחק עם FLOW VC ופותחת דלת רחבה (מאד) לאנשים כמוכם שיכולים, אבל פחות. אתם מוזמנים להיכנס למועדון שהיה סגור עד היום רק למשקיעים “כבדים” ולקבל תנאים מדהימים שעד היום היו שמורים ל”כרישים” בלבד, לאותה קליקה סגורה שנהנתה מכל הטוב שיש לעולם שוק ההון וההשקעות להציע.

FLOW VC, קרן הון הסיכון מבית “ממון” מציעה מודל השקעות ייחודי אשר מאפשר להרבה יותר אנשים דריסת רגל בשוק ההשקעות בתנאים מיוחדים. גם לך.

המודל הייחודי שלנו פותח עבור משקיעים פוטנציאליים כמוך:

  • רף כניסה נמוך – השקעות החל מסכומים קטנים של 100,000 ש”ח ומעלה.
  • תנאים מיוחדים – גישה להשקעה בחברות טובות בתנאים של משקיעים גדולים ( גופי הון וכרישים )
  • מעורבות ישירה בהשקעות – הקרן מייצגת את האינטרס של המשקיעים בלבד ובעלת חברות אקטיבית בדירקטוריון ומעורבת בניהול השוטף ומעקב צמוד אחרי ביצועי ההשקעה והתשואות
  • ביטחון בניהול – מתקיימת זהות אינטרסים בין המשקיע / לקוח לקרן. במסגרת המודל ובמטרה לייצר אמון ושקיפות מלאים הקרן מקבלת דמי הצלחה רק אחרי שהמשקיע מרוויח מההשקעה.
  • שקט נפשי – לקרן ניסיון עשיר בהשקעות הייטק ויכולת לזהות הזדמנויות אטרקטיביות ולבחון בצורה מקצועית השקעות בעלות סיכוי גבוה לתשואה.
  • משחקים במגרש של הגדולים – יכולת מנצחת לאיתור השקעות טובות “מתחת לרדאר” אשר נגישות למשקיעים גדולים בלבד.
    להיות בלי, להרגיש עם – המודל הייחודי של FLOW VC מאפשר לנפץ את תקרת הזכוכית של שוק ההשקעות בישראל ולאפשר להרבה יותר אנשים את האפשרות להשקיע בחוכמה וביטחון בשוק ההון. אתם מוזמנים לשחות עם הכרישים ולצאת מזה בחיים…
    יש לך הון פנוי ומחפש אפיק השקעה חכם? FLOW VC תפורה עליך. לקבלת פרטים נוספים לבחינת האפשרות להצטרף כמשקיע צרו קשר , מבטיחים להפתיע לטובה.

מוזמנים להיכנס לאתר Flow-fin.co.il

שתפו:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
דילוג לתוכן